Egy jól összerakott, kicsit középszerű, bár helyenként vicces horrorfilm. Tinédzserek a főszereplők, azon belül is a lány aki most érkezett az apjával a vidéki kisvárosba, ahol még térerő sincs rendesen. Van egy furcsa szomszédfiú, és van a helyi vagány csávó, aki nem bírja a furcsa szomszéd fiút. Oké, az első klisék már a helyükön, nézzük hogyan tovább.

Adatvédelem és adatbiztonság az online tanulás-tanításban.
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat, mint a Safer Internet Program (SIP) hazai konzorciumvezetője fontosnak tartja a gyerekek online biztonságát, így a koronavírus okozta megváltozott körülmények miatt otthoni oktatásban résztvevő gyerekek online biztonságát. A gyermekek vonatkozásában a korábban sokszor emlegetett adatvédelem kérdése újra terítékre kerül, sőt mi több, a távoktatás miatt a gyermekekre vonatkozó adatvédelem még fontosabb, mint korábban.
Moderátor: dr. Krasznay Csaba
Meghívott szakértők:
dr. Baracsi Katalin
Roma Ádám
dr. Kiss Attila
Az online otthonoktatás rengeteg, a felhasználók számára kevésbé ismert tartalommegosztót, platformot tett oktatási eszközzé. Ezeknek a mindennapos használata szinte elkerülhetetlen, itt hang- és kép üzenetekben üzennek a pedagógusok a gyerekeknek, különböző fiókokkal regisztrálnak, a gyerekek fotókat, videókat készítenek az iskola felszólítására, és küldenek társaiknak, pedagógusoknak. De mi lesz így a megosztott személyes adatokkal?
A kérdésekre dr. Baracsi Katalin, dr. Krasznay Csaba, Roma Ádám és dr. Kiss Attila keresik a válaszokat!
A beszélgetés a Saferinternet Magyarország, Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat, Online Otthonoktatás, és a Digitális Szülő Facebook oldalakon követhető.