Egy jól összerakott, kicsit középszerű, bár helyenként vicces horrorfilm. Tinédzserek a főszereplők, azon belül is a lány aki most érkezett az apjával a vidéki kisvárosba, ahol még térerő sincs rendesen. Van egy furcsa szomszédfiú, és van a helyi vagány csávó, aki nem bírja a furcsa szomszéd fiút. Oké, az első klisék már a helyükön, nézzük hogyan tovább.

A De profundis Szabadi Katalin festőművész munkáit áttekintő kiállítás egyedi felfogásban tárja a néző elé a festő egyéni, drámai belső világát, viszonyát a művészethez, a születéshez, a szerelemhez és a halálhoz.
A művész lázadó, igazságot kereső világa tisztító üzenetet, katartikus - egyszerre értelmi és érzelmi, esztétikai és etikai - élményt hordoz.
Képeiben az elragadtatás és földhözragadtság (száműzöttség és felelősségvállalás) kettőssége a meghatározó erő, függetlenül attól, hogy a Bibliából vagy Villontól merít.
A kiállítás néhány darabja egészen friss munka, mint a Szakácsi Sándor színművész tiszteletére készült művek, melyeket Csengey Dénes A cella című, Őze Áron színművész rendezte monodrámája ihletett, emléket állítva a halála előtti utolsó alakítását nyújtó művésznek, rendhagyó módon összekapcsolva a képző- és a színművészetet.
A tárlat március 6-tól április 1-ig, munkanapokon 10-17 óráig látogatható a Kolta Galériában.