Egy jól összerakott, kicsit középszerű, bár helyenként vicces horrorfilm. Tinédzserek a főszereplők, azon belül is a lány aki most érkezett az apjával a vidéki kisvárosba, ahol még térerő sincs rendesen. Van egy furcsa szomszédfiú, és van a helyi vagány csávó, aki nem bírja a furcsa szomszéd fiút. Oké, az első klisék már a helyükön, nézzük hogyan tovább.

Közreműködnek: Quartett Escualo, Occam, DJ Bootsie, Óbudai Danubia Zenekar vonósai, táncosok.
Különleges zenei élmény részesei lehetnek a koncertre látogatók. A koncerten olyan elektronikus műfajok stíluselemei keverednek – az egyik legismertebb és talán legkedveltebb dél-amerikai tánczenével – a tangóval, mint a hip-hop, a dubstep, az ambient vagy a minimál elektronika.
The requested image size is not available for this photo on Flickr (uploaded when this size was not offered yet). Try another size or re-upload this photo on Flickr.DJ Bootsie izgalmas lemezjátszós trükkjei, Occam jellegzetes hangképei jól összeillenek a tangózenekar hagyományos akusztikus hangszereivel és a vonószenekar filmzenés hangulatfestésével.
Helyszín. Óbuda, Fő tér