„Én még sose csináltam ilyet” – mondhatja Amber Midthunder, a Novokain című akcióvígjáték női főszereplője. Mármint eddig nem alakított romantikus hősnőt, pedig van már mögötte pár fontos szerep. Ezek közül kiemelkedik a nagy kritikai és közönségsikert aratott Préda, ahol magával a földönkívüli Ragadozóval szállt szembe, ráadásul túl is élte a mások számára oly végzetes találkozást.
Örömakkordok címmel Aknai Katalin állított össze a nemrég elhunyt Lossonczy Tamás 1926 és 2008 közötti olaj-vászon munkáiból egy kiállítást a Pintér Sonja Galériában.
A kiállítást február 25-én, csütörtökön 20 órakor Aknai Katalin művészettörténész nyitja meg. A megnyitó után 21órától a Grencsó Bio Kollektív ad koncertet.
Hozzászólások (1)
Március 11-én a Galéria tárlatvezetést rendez a kiállításhoz.
Program: