Nagy Borbála első nagyjátékfilmjét, a Mambo Maternicát beválogatták a február 2-8. között megrendezendő 45. Magyar Filmszemle versenyprogramjába, így ott lesz a film hazai premierje. A három, egy-egy döntés küszöbén álló nő történetét bemutató, Budapesten, Berlinben és Párizsban játszódó, az NFI Inkubátor programja támogatásával készült, magyar-német-francia koprodukció főszereplői Török-Illyés Orsolya, Sipos Vera, Székely Rozália és Schmied Zoltán.

Szeptember 9-én, szombaton este érkezik az új C.A.F.B. videoklip, az Öntörvényű rock and roll.
A 27 éve működő hazai punk veteránok a jó ideje készülő új nagylemez előzeteseként egy vadi új klippel jelentkeznek. A dolognak több érdekessége is van. Többek közt az is, hogy pontosan 20 esztendeje látott napvilágot az “Engedj be” című videoklip, ami egykor ismertté tette a zenekart.
A két helyszínen (Budapest és Seattle) rögzített új “Öntörvényű rock and roll” című dal klipje újra együtt mutatja be a C.A.F.B. három, a klasszikus “Zanza” korszakból ismert tagját.
Az 1990-ben alakult kultikus punk banda, a C.A.F.B. újra a klasszikus felállásban dolgozik. A banda 1990-1999 között a modern punk egyik hazai úttőrje volt. Szakácsi Gábor alapító USA-ba való távozása után a zenekar egy ideig átszervezett feladással dolgozott. 2015 tavaszán Sütő Lajos, Urbán Laca és Szakácsi Gábor újra alapították a "Zanza" lemez idejéből jól ismert felállást, majd elkezdtek dolgozni egy új nagylemezen, amelyet két teleházas budapesti koncerttel is megerősítettek. Az ősszel megjelenő album egyik trackjének videoklipje, az "Öntörvényű rock and roll" az anyag egyik sikerdalának ígérkezik.
A C.A.F.B. legközelebb élőben a Dürer kert nagyszínpadán lesz látható December 16-án, a "Punk karácsony" egyik vendégeként. Itt a friss korong már CD formában is elérhető lesz!






















