Augusztusban kerül mozikba Matthew McConaughey új filmje, ;A mézkirály, melyben az amerikai mézipar kőkemény világát ismerhetjük meg.
2010. szeptember 30-án 20 órakor a Puskin moziban a Sator Quartet tart lemezbemutató koncertet, melyen fellép Bognár Szilvia és Lovasi András is.
Lovasi a következőt mondta a koncertről:
„Heidl György ihletett muzsikája, az archaikus latin himnusz-szövegek, klasszikus- és kortárs jazz zenészek együttes játéka, Bognár Szilvia sallangmentes, szép terű éneke: a Sator egy eddig nagyon hiányzó színfolt a magyar palettán: mai szakrális zene.”
























