Október 10. és 17. között a Corvin Moziban összesen 29 dél-koreai filmet láthat a közönség, köztük díjnyertes alkotásokat, igazi közönségkedvenceket és friss premier filmeket is. A vetítéseket magyar és angol felirat kíséri, a programban közönségtalálkozók és különleges kísérőesemények is helyet kaptak.
2011. október 25-én kedden, 19 órakor Lipóczki Ákos tervező nyitja meg Ádám Krisztián ötvösművész „harmincöt” című kiállítását a FISE Galériában.
©Ádám Krisztián: harmincöt
Ádám Krisztián: harmincöt
Ádám Krisztián a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem művésztanára. A Sterling Ékszergaléria egyik alapító tagja és kiállítója. A Kozma Lajos iparművészeti-ösztöndíj díjazottja. Elsősorban limitált példányszámú ékszerek, kísérleti és egyedi ékszerek tervezője és készítője, érmék, díjak, emléktáblák és cégérek alkotója.
Az idén Ferenczy-díjat kapott alkotó önálló kiállítása a FISE galériában az elmúlt évek munkáit mutatja be.





















