Június 6-án, szombaton 16:00 órakor vetítik Salamon András Random című játékfilmjét a La Femme Nemzetközi Filmfesztivál Europe (LAFIFFE) versenyprogramjában a Cinema City Mammut 2-ben. A film a mezőny 11 versenyfilmje között egyedüli magyar játékfilmként képviseli hazánkat.

Apoteózis: a koreai zene esszenciája Budapestre érkezik! A Touring K-Arts 2025 programsorozat részeként Heo Yoon-jeong, a koreai citera mestere és nemzetközi hírű művésztársai október 6-án lépnek fel az Eiffel Műhelyházban. Az ingyenes koncert a hagyományos koreai zene és kortárs előadóművészet különleges találkozása lesz.
Heo Yoon-jeong koreai citera-virtuóz az Apoteózis című előadással 2023-ban elnyerte a rangos Szöuli Művészeti Díjak fődíját.
























