Egy jól összerakott, kicsit középszerű, bár helyenként vicces horrorfilm. Tinédzserek a főszereplők, azon belül is a lány aki most érkezett az apjával a vidéki kisvárosba, ahol még térerő sincs rendesen. Van egy furcsa szomszédfiú, és van a helyi vagány csávó, aki nem bírja a furcsa szomszéd fiút. Oké, az első klisék már a helyükön, nézzük hogyan tovább.

Koszorúzás és zenés séta.
Lajtha László, Kossuth-díjas magyar népzenegyűjtő, zeneszerző és zenepedagógus tiszteletére tart megemlékezést a Hagyományok Háza 2018. június 30-án, születésnapján, szombaton 18 órától. A zeneszerző Váci utcai emléktáblájának megkoszorúzása után az ünneplők zenés sétára indulnak Lajtha László szobrához a Károlyi-kertbe.
Lajtha László (1892–1963) a XX. század első felének egyik legnagyobb magyar zeneszerzője, aki meghatározó tevékenységet fejtett ki a népzenekutatás és zenepedagógia, valamint a nemzetközi kultúrdiplomácia terén is. A Francia Művészeti Akadémia egyetlen magyar tagjaként Lajthát Bartókkal és Kodállyal együtt úgy emlegették, mint „les trois grands hongrois”, a három nagy magyart.
Lajtha László tiszteletére születésének 126. évfordulóján, június 30-án 18 órától ünnepi megemlékezést tartanak Lajtha egykori budapesti lakhelyénél. Az ünnepség a zeneszerző Váci utca 79. szám alatt elhelyezett emléktáblájának megkoszorúzásával kezdődik, a megemlékezésen beszédet mond Dr. Solymosi Tari Emőke, Lajtha-kutató, a Magyar Művészeti Akadémia tagja. Innen az ünneplők Lipták Dániel prímás és zenésztársai zenei kíséretével közösen vonulnak Lajtha László Károlyi-kerti szobrához, ahol Árendás Péter, népzenész, a Hagyományok Háza tárvezetője, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem adjunktusa mond beszédet.
A zeneszerző szobrát 2015-ben avatták fel a Károlyi-kertben, azóta minden év június 30-án, Lajtha László születésnapján emlékeznek meg a nemzetközi és hazai szinten is elismert tudósról és zeneszerzőről.