Steven Spielberg talán az a filmrendező, aki Hitchcock mellett száz évvel aktív munkássága után is viszonyítási pont lesz a filmgyártásban. Szokták mondani, hogy az AC/DC vagy a Motorhead zenekarok igazából egyetlen egy számot játszanak már évtizedek óta; Spielberg új filmje kapcsán is ez jutott eszembe: ő már 50 éve ugyanazt a filmet készíti. Persze ebben van egy kis költői túlzás, de kérem a Kedves Olvasót, nézze ezt el nekem.

A Che Sudaka, ez a barcelonai salsa-ragga-hiphop-punk-utcazene bomba nem először robban Magyarországon, de a zenekar fellépései kihagyhatatlanok: Manu Chao óta nem volt ilyen energikus előadója Spanyolországnak. Szinte napra pontosan egy évvel legutóbbi A38-as fellépése után, 2012 februárjában a Che Sudaka visszatér, hogy bemutassa tizedik születésnapja alkalából megjelent új nagylemezét. A jubileumi koncert fényét a vendégzenekar, az Anselmo Crew emeli, aminek tagjaival a Che Sudaka-legények amúgy is jó barátságban vannak, olyannyira, hogy tavaly közös videóklipet is készítettek.






















