Közeledik az év legrémisztőbb napja Halloween, amikor a csontvázak előbújnak a szekrényből és a sötétségé, a rettegésé lesz a főszerep. Október 31-én, az éjszakán, amikor az élők és a holtak közötti határok elmosódnak, a FilmBox egy különleges halloweeni horror maratonnal készül, amely közel hat órányi non-stop feszültséget és rémületet kínál.
2025 közeledtével a Keep Floyding zenekar ismét különleges koncerttel készül, amelynek középpontjában ezúttal a Pink Floyd ikonikus albuma, a Wish You Were Here áll.
Az este címe: Wish You Were Here in Construction, ami arra utal, hogy a koncert első felében nem egy hagyományos albumhű feldolgozást hallhatunk. Ehelyett a zenekar visszanyúl az alkotási folyamat legizgalmasabb mozzanataihoz, stúdiófelvételekhez és élő koncertekhez, bemutatva, hogyan formálódtak az új dalok az 1974-es Dark Side of the Moonturné során, beleértve Syd Barrett híres látogatását is az Abbey Road stúdióban.
A koncert második részében a Pink Floyd életművének azon dalai kerülnek előtérbe, amelyek zeneileg és tematikailag kapcsolódnak a Wish You Were Here album mondanivalójához. Az exkluzív, ültetett előadás különlegessége, hogy a koncepciót egyetlen alkalommal, december 7-én viszik a Magyar Zene Háza színpadára, így ez az este valóban egyedülálló zenei élményt nyújt.
A Keep Floyding 1999 áprilisában, tehát 25 évvel ezelőtt alakult, eredetileg Echoes of Pink Floyd néven - 15 évvel ezelőtt váltottak a Keep Floyding névre. A zenekar célja kezdettől fogva a Pink Floyd zenéjének és gondolatainak hiteles tolmácsolása, s a hiteles hangzás eléréséhez hiteles eszközparkot tart fenn. Vizuális koncepcióban is igyekeznek tartani a lépést az anya zenekarral, robotlámpák, lézerek, vetítés is az összművészeti performansz szerves részei. Emellett a zenei és koncepcionális hűség mellett, jelen van a zenekar saját hozzáadott értéke is, aminek a közönség részéről jelentős támogatottsága és elismertsége van.
Az együttes kifejezetten ápolja és népszerűsíti a tagok szóló munkásságát is, ugyan négy ember közös zsenialitása a Pink Floyd, mégis különleges tapasztalat a szólók alapján megismerni a nagy slágerek személyenként hozzáadott alkotóelemeit.
Az állandó hangzáshoz és vizuális koncepcióhoz, elengedhetetlen a 8 fő zenészből álló zenekar mellé a 3 fős fix technikai stáb. Ez adja meg számukra azt a technikai magabiztosságot, amire támaszkodva a zenészek a legjobbat tudják nyújtani és a Keep Floyding sikerének a titkos összetevője.