Hozd el a kifutók világát a nappalidba a 20th Century Studios „Az ördög Pradát visel 2.” (The Devil Wears Prada 2) filmjével, amely július 29-től kizárólag a Disney+-on lesz elérhető. Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt és Stanley Tucci visszatérnek New York divatos utcáira és a Runway Magazin elegáns szerkesztőségébe ebben a stílusos folytatásban.
Már nem kell sokáig várni és ismét megnyitja kapuit a Balkay féle Szombat Esti Kertiszínház.
A Dunakanyarban, a szentendrei-szigeti Pócsmegyer-Surányban lévő családi nyaraló kertjében az idén már a negyedik alkalommal kerülnek bemutatásra a szórakoztató zenés-irodalmi produkciók.
Az Árvácska utca 7. szám alatti őspark fái alatt július 24.-én szombaton este fél nyolctól kerül bemutatásra a Naphegy téri Motorkirály című zenés irodalmi showműsor, a képzőművész zeneszerző Balkay László és tanítványa Gabryel előadásában.
Július 31.én szombaton este szintén fél nyolctól pedig egy különleges színdarabot mutatnak be a tavaly is nagy sikerrel szerepelt Tháliás fiatalok.Bence Balázs Buca és csapata Surányba hozzák a Thália LEGjava című színpadi egyveleget.
Mindenkit szeretettel várunk a surányi fák alá egy kis szórakozásra!
Belépőjegy: kinek- kinek a pénztárcája szerint.
A nézők nagy száma miatt kérünk mindenkit, hogy ülőalkalmatosságot, pokrócot,párnát hozzon magával.

























