Augusztusban kerül mozikba Matthew McConaughey új filmje, ;A mézkirály, melyben az amerikai mézipar kőkemény világát ismerhetjük meg.

Azon gondolkoztam, mostanság milyen meggondolásból készítenek el egy ilyen témájú horrort. Vajon tényleg arra alapoznak, hogy vannak, akik még nem láttak – vagy nem eleget – ördögűzős filmet, és esetleg az 1973-as verzió is kimaradt életükből?























