Nem csupán a hajmeresztő kalandokkal, hanem a hosszával is kielégíti majd a közönséget a Mission: Impossible – A végső leszámolás, ugyanis 169 perces, vagy ha így jobban tetszik, 2 óra 49 perces a produkció. Az alkotók azt ígérik, ez a csaknem három óra nem tűnik majd hosszúnak a pergő akcióknak köszönhetően.

2016. május 12-én immár második alkalommal narrált előadást tartanak a Fővárosi Nagycirkuszban.
A Magyar Kultúra Napján fellépő és vendégeskedő Vakrepülés nevű társulat tagjai után most a Békéscsabáról érkező vak és gyengén látó nézőket juttatja maradandó élményekhez a Nagycirkusz vezetése.
Ahogy korábban, most is Fekete Péter - a nagycirkusz igazgatója - „közvetíti” majd a „Vízi cirkusz – Atlantisz gyermekei” című előadás eseményeit. E különleges alkalom más érdekességekkel is szolgál: a vendégek még az előadás előtt találkoznak a fellépő művészekkel, megismerkednek a rekvizitumokkal és természetesen ki is próbálhatják azokat.
2016. május 12. (csütörtök) 12 óra.
Fővárosi Nagycirkusz
Budapest, 14. ker., Állatkerti krt. 12/a