Október 10. és 17. között a Corvin Moziban összesen 29 dél-koreai filmet láthat a közönség, köztük díjnyertes alkotásokat, igazi közönségkedvenceket és friss premier filmeket is. A vetítéseket magyar és angol felirat kíséri, a programban közönségtalálkozók és különleges kísérőesemények is helyet kaptak.
A Magyar Mezőgazdasági Múzeum egy éven át a mezőgazdasághoz szorosan kapcsolódó haszonnövényeket és azok felhasználási formáit ismerteti meg az érdeklődőkkel. Novemberben a kukorica a téma.
Egy nap az Újvilágból érkezett, mára alapvető gabonánkká vált kukoricáról, gyógyhatásáról, kézműves programok és ételkóstolók kíséretében.
Ízelítő a programból: kukoricafosztás, morzsolás, csuhéfonás, csutkababák és kukoricaszár-játékok készítése, kukoricamálék és -kásák kóstolása, néphagyományok és mai felhasználási módok bemutatása.
























