A Szentendrei Teátrum és az Orlai Produkciós Iroda közös előadása szeptember 15-től a Belvárosi Színházban.

Federico Fellini kultikus alkotása Marcello Mastroianni és Anita Ekberg felejthetetlen alakításával rövid időre visszatér a mozikba.

Vendég Jókuti András, a Világevő blog szerzője.

Oldalak